FPD- Future Product Design

Pozice: Programátoři

Pracovní náplň: Programování procesorů a aplikací

Požadujeme:

  • programátory jednočipových procesorů s ARM jádrem (ARM, Texas Instrument apod.) v C, C++ pro průmyslové aplikace, dále
  • programátory s výbornými znalostmi jednoho z následujících programovacích jazyků: Java, C/C++, C#, PHP, Javascript, dále
  • programátory aplikací pod Microsoft Windows a Linux v Java a PHP
  • programátory aplikací na platformě Android v Java.
  • programátora, který má zkušenosti s vývojem aplikací pro mobilní zařízení iPhone v Objective C.
  • softwaráře serveru - znalost správy sítě vítána.

Vzdělání: SŠ/VŠ
Jazyky: AJ - v rámci SW aplikací
Místo: Praha
Druh: HPP, možnost externí spolupráce na ŽL
Nástup: Ihned

Ostatní

Ubytování v Praze zdarma

Prosím odešlete Vaše CV na adresu: kariera@fpdco.com a vyplňte dotazník.

1

Jméno:

2

Příjmení:

3

Titul:

4

Datum narození:

5

Telefon:

6

7

Termín možného nástupu:

8

Požadovaná výše hr. platu:

9

Nejvyšší ukončené vzdělání:

10

Rok ukončení:

11

Název a místo školy/specializace:

12

Nedokončené vzdělání:

13

Dokončené vzdělání:

14

Stupeň dokončení:

15

Jazyková znalost:
(1-rodilý mluvčí, 2-plynně slovem a písmem, 3-základní komunikativní)

16

Praxe (počínaje posledním zaměstnáním – mm.rr):

Opište:
Odeslat data